O nás

Úvod > O nás > Současnost a budoucnost
  1. Orientace na zákazníka
  2. Důraz na Informační a komunikační technologie
  3. Ekologické = Ekonomické = Efektivní

Orientace na zákazníka

Již více než 28 let se specializujeme na distribuci balených potravin pro nezávislý trh. Za tuto dobu jsme si vybudovali širokou síť zákazníků z řad nejrůznějších maloobchodních jednotek.

Co do počtu většinový podíl v našem zákaznickém spektru zaujímají především klasické potravinové obchody, ale máme také mnoho zákazníků z řad čerpacích stanic, bufetů, restaurací, kantýn, dárkových obchodů, kanceláří, pekáren, lékáren a dalších.

Z obratového hlediska pak přední místa zaujímají nezávislé supermarkety a velkoobchody.

Vzhledem k charakteru distribuovaného zboží, výhodným cenovým podmínkám a díky širokému spektru služeb, které k prodeji poskytujeme, jsme tak vhodným obchodním partnerem jak pro supermarket tak i pro „malý stánek na rohu ulice“.

Vážíme si každého zákazníka, žádný pro nás není „příliš malý“ nebo naopak „příliš velký“!

Důraz na Informační a komunikační technologie

Informační a komunikační systém (ICT) společnosti vnímáme jako strategický nástroj pro budoucí rozvoj. Proto již několik let vyvíjíme a provozujeme vlastní informační systém (IS). Tento přístup nám umožňuje reagovat pružně na požadavky našich zákazníků a zároveň snižovat nezbytnou administrativu na minimum.

S tím souvisí také automatizace sběru a zpracování informací u zákazníků, proto jsou všichni naši obchodní zástupci vybaveni malými osobními počítači - tzv. PDA (z anglického Personal Digital Assistent). Tímto je informace digitalizována již v počátku a následné zpracování dat je výrazně pružnější a efektivní.

Ekologické = Ekonomické = Efektivní

Jsme si vědomi současné nadměrné ekologické zátěže ve společnosti. Proto pravidelně obnovujeme náš vozový park a tím snižujeme zátěž životního prostředí na minimum. Také se snažíme uzpůsobit organizaci naší práce tak, abychom zamezili zbytečnému plýtvání s přírodními zdroji jejich neoopodstatněnou spotřebou.

TOPlist